Krása nuru masáže

Málo čo dokáže nabudiť naše zmysly natoľko ako Nuru erotická masáž. Doprajte si lahodné odbúranie stresu a uvoľnenie mysle aj v pohodlí domova s partnerkou či partnerom. Chcete sa dozvedieť, ako na erotickú Nuru masáž ? Čítajte ďalej.

Využite nepriaznivého počasia, buďte so svojím náprotivkom a doprajte si úžasné zážitky. Budete prekvapení, ako veľmi je Nuru masáž príjemná, originálne, erotická a vzrušujúce. Dozviete sa, čo je to Nuru masáž, a ako na to v 6 jednoduchých krokoch.

Ako na erotickú masáž – čo je to Nuru masáž

Nuru masáž, v angličtine označovaná ako body slide alebo erotic massage, sa slovensky niekedy nazýva ako masáž telo na telo. Tento názov ju značne vystihuje. Táto masážna technika bola kedysi poskytovala v japonských kúpeľoch a prevažne mužom.

Dnes už je to inak. Túto skvelú masáž si môžete dopriať aj doma či už ste žena či muž.

vypracované telo

 

Hlavnou odlišnosťou oproti klasickej masáži je to, že masérka je úplne nahá a masáž vykonáva celým svojím telom – nie len rukami či lakte. Dokonalé podanie takejto masáže si vyžaduje cvik a fyzickú zdatnosť masérky, však možno to s trochou šikovnosti a trpezlivosti zvládnuť. Bonusom oproti klasickej masáže je, že pri Nuru masáži sa venuje čas aj intímnym partiám.

Slovo Nuru pochádza z japončiny a znamená klzký. Tradične sa používal gél z morských rias, ktorý je pre túto masáž ideálne. Taký gél je klzký, nevysychá, nezanecháva fľaky, nelepí a nefarbí.

 

Ruky, masáž

Priebeh Nuru masáže v profesionálnych salónoch

V profesionálnych salónoch spravidla začínajú sprchou (zvyčajne spoločnú s masérkou), potom sa obaja presunú do salónika na vyhrievanú podložku. Potom masérka aplikuje Nuru gél na obidve celkom nahé telá a začína masáž svojím telom. Zvyčajne celá masáž trvá približne hodinu.

Aj Nuru masáž má svoje pravidlá:

Nedočkáte sa poskytovanie klasických sexuálnych služieb, mnohokrát nesmiete masérku ani ohmatávať. Nejedná sa o klasický sex. Nedočkáte sa bozkávanie. Nebude žiadny orálny sex. Sexuálne služby si nemožno vynútiť ani za príplatok.

Musíte brať na vedomie, že sa nejedná o sexuálne služby, ani sa takéto služby nehodí po masérke vyžadovať. Ak budete príliš dotieraví, môže sa vám stať, že masérka masáž ihneď ukončí. Podľa predchádzajúcej dohody sa môžete dočkať uvoľnenie rúk na konci masáže, ale nič viac.