Prírodné afrodiziaká pre ženy? V týchto surovinách prebudíte jej túžbu.

Každý to raz zažil. Chcete spraviť príjemnú romantickú atmosféru. Urobíte dobrú večeru, dáte si pohárik vína, možno niekto celú fľašu vína, ale túžba niekde zmizla. A máte po peknom večeri. Ak chcete správne navnadiť správnu atmosféru, dosiahnete to aj pomocou dobrých surovín vo vašom jedle. Viete, že veľa potravín sú prírodnými afrodiziakami na spustenie túžby u vašej partnerky? Medzi tie najznámejšie patria morské plody, ktoré sú veľmi obľúbenou večerou v prípade, že sa chystáte s partnerkou stráviť vášnivú noc. Ak ich ešte zapijete červeným vínom, máte vyhraté. Avšak v kuchyni sa nájde oveľa viac potravín a jedál, ktoré môžu povzbudiť sexuálny apetít ako u mužov, tak aj u žien. Ani možno neviete, že väčšina sú súčasťou bežného jedálnička.

couple-731890_640

Medzi takéto potraviny patrí aj ovocie, rôzne druhy korenín, sladkosti alebo aj zelenina. Morské plody, najmä ustrice, sú výborným afrodiziakum. Navyše majú veľmi zaujímavú chuť a obsahujú množstvo vitamínov. Takisto povzbudzujú libido a sexuálny apetít aj u ženy aj u muža. Medzi koreniny patrí čili korenie. Vraví sa, že okorenenie sexuálneho života je spôsobené práve čili korením. Obsahujú látku kapsaicín. Kapsaicín zlepšuje prekrvenie aj pohlavnej sústavy a výsledkom je zvýšenie sexuálnej túžby. Bohatým zdrojom zinku pre plodnosť sú oriešky. Najlepšie sú píniové oriešky, mandle a vlašské orechy. Príklad na afrodiziakálne účinky je isto vanilka, škorica, rozmarín, čierne korenie, mäta, zázvor, muškátový orech alebo klinčeky. Tie má vari každá dobrá kuchárka vo svojej kuchyni. Ak sa dá, môžete oriešky či koreniny kombinovať s medom. Obyčajný med je totiž skvelé afrodiziakum, a preto sa aj prvým manželským týždňom hovorí medové týždne.

people-2589818_1920

Ďalším skvelým stimulantom pre sexuálne chúťky je aj káva, kvôli obsahu kofeínu. Používajte kvalitnú kávu. Poznáme aj ovocie, napríklad ananás, maliny a jahody. Viaceré tieto druhy sú prírodným afrodiziakom. Nezabudnite ani na cesnak a cibuľu. Obsahujú látky, ktoré dokážu poriadne rozprúdiť krvný obeh, čo je nevyhnutnosť pre sexuálny apetít. Najväčším afrodiziakom je čokoláda a kakao. Ak ich skombinujete s červeným vínom alebo šampanským, máte o posteľné radovánky postarané. Možno ste nevedeli, že aj zázvor či granátové jablká sú vhodnou alternatívou na zvýšenie sexuálnej výkonnosti. Vyskúšajte ich a nebojte sa.

Navštívte stránku https://forcex.sk/afrodiziakum-viagra-pre-zeny/, kde sa dočítate omnoho viac podstatných informácií.