3 veci, ktoré pridajú erotickej masáži na obrátkach

Ak vyskúšate erotic massage, verte, že ju budete chcieť absolvovať znova a znova. Ak ste sa v tejto príjemnej činnosti našli, môžete ju pokojne i o niečo vylepšiť. Postačia vám na to malé drobnosti. Výsledok bude na nezaplatenie, masáž si užijete omnoho viac a spokojní budete obaja.Muž s vyzlečenou košeľou sa túžobne pozerá na ženu v sivých šatách.jpg

  1. Nebojte sa zviazať

Keď čítate články o sexe, pravdepodobne budete narážať hlavne na rady, že sa netreba báť odviazať. My však budeme hovoriť o niečom inom, a to o viazaní sa. Zviazané ruky, nohy alebo všetky končatiny rožhavia aj sochu. Aby ste uverili, musíme trochu zabudnúť do psychológie. Nasledujúce riadky, nevnímajte ako niečo zlé. Je to naozaj takto a ide o naše podvedomie. Mnohí vedci a sexuológovia tvrdia, že jedna zo skrytých sexuálnych túžob každej ženy je to, aby bola znásilnená. Preto je viazanie a priväzovanie tak vzrušujúce. Samozrejme, zviazaný môže byť aj muž. Záleží to od toho, čo preferujete práve vy.

  1. Ostaňte oblečení

Keď sa pustíte do erotickej masáže, pravdepodobne budete nahí už od začiatku, omnoho vzrušujúcejšie, je však to, ak na to pôjdete pomalšie. Na začiatku sa masírujte oblečení. Nehovoríme o kombinézach. Sexy košieľka alebo bielizeň urobia svoje. Masírujte sa cez oblečenie aj pod oblečením. Intímne partie môžu ostať odhalené, no zvyšok tela jemne zakrytý. Na prvé počutie sa vám to nemusí zdať nejako úžasné. Skúste a uvidíte.
Šatka, sviečky a guľa do kúpeľa položené na poličke.jpg

  1. Trochu tmy

Viete čo urobí s vašim partnerom alebo partnerkou to, keď ho pri sexe nebudete vidieť? Verte, že veľa. Je to opäť podvedomá vec. Keď nás ten druhý vidí, máme prirodzene akési obavy, snažíme sa krotiť, bojíme sa prejaviť naplno. Keď nás však nevidí, je to úplne iné. Človek dohodí všetky zábrany, naplno sa odviaže a akcia sa môže začať. To platí aj pri erotickej masáži. Logicky, oči má mať zaviazané ten, kto je masírovaný. Inak by to mohlo skončiť zle.