8 tipov, ako uspieť ako nezávislý pracovník

Kedysi dávno, na voľnej nohe, bola považovaná za poslednú kariéru v kariére tí, ktorí nemohli zabezpečiť trvalé zamestnanie. Nový výskum však naznačuje, že Američania si čoraz viac volia na voľnej nohe. Podľa štúdie organizácie Freelancers Union v kombinácii s Elance-oDesk, ktorá bola uvedená na Harvard Business Review, tvoria nezávislí živnostníci v súčasnosti 34% pracovnej sily v USA. Z týchto jednotlivcov, 14,3 milióna mesačného svitu, zatiaľ čo drží na plný úväzok pracovných miest. Je zrejmé, že na voľnej nohe ponúka pracovníkom množstvo príležitostí za predpokladu, že podniknú kroky na zabezpečenie úspechu svojho podnikania. Tu je osem tipov, ako uspieť na voľnej nohe na dnešnom trhu:novinky.jpg
 
1. Zamerajte sa na svoje webové stránky
V týchto dňoch je takmer nemožné podnikať bez toho, aby ste najprv vytvorili atraktívnu a užívateľsky príjemnú webovú stránku. Nielen, že vaše webové stránky slúžia ako verejná tvár vášho podnikania na voľnej nohe, ale tiež pomáha zabezpečiť, aby sa klienti mohli spojiť s vami a požiadať o vaše služby. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, investujte peniaze do toho, aby vaše webové stránky vyzerali profesionálne na platformách pre stolné počítače aj mobilné platformy . Okrem toho by ste sa mali snažiť vybudovať svoje stránky pomocou vzdelávacích článkov a videí. Cieľom je založiť sa ako odborník vo vašom odbore.
 
2. Hľadajte zdroje viacerých príjmov
Je to fakt života, ktorý pracuje na voľnej nohe a prúdi. Ak chcete zachovať relatívne stabilný príjem, je dôležité diverzifikovať vašu klientskú základňu. Tým, že na viacerých klientov rôznych veľkostí, môžete chrániť svoje vreckové v prípade, že jeden zdroj príjmov vyschne. Okrem toho, skúmanie rôznych zákazníckych základov vám môže pomôcť získať odborné znalosti v nových a potenciálne lukratívnych oblastiach priemyslu. Toto je rozhodujúce, ak dúfate, že si z dlhodobého hľadiska budete rásť.obchodní novinky.jpg
 
3. Investovať do marketingu
Kým internet umožnil spojiť sa s klientmi po celom svete, na voľnej nohe je potrebné vynaložiť úsilie na marketing svojich služieb, ak dúfajú, že budú úspešní. Pred vstupom do sveta samostatnej zárobkovej činnosti je rozumné zostaviť zoznam spôsobov, ktorými môžete osloviť cieľovú skupinu. Môžete napríklad navštíviť obchodné výstavy a semináre, využiť reklamy s platbou za kliknutie alebo podniknúť kroky na zlepšenie optimalizácie vyhľadávacích nástrojov na svojej stránke.
4. Vytvorte priateľov
Jedným z nedostatkov na voľnej nohe je, že nemáte kancelárskych priateľov, s ktorými môžete brainstorming a commiserate na dennej báze. S cieľom vyrovnať tento nedostatok by sa samostatne zárobkovo činné osoby mali usilovať o to, aby sa vo svojich odvetviach spriatelili s ostatnými. Ak nepoznáte iných živnostníkov vo vašej oblasti, môžete sa pripojiť ku skupine online.