Bezkonkurenčné ceny

Vďaka našej službe „preprava osob do nemecka“ máte možnosť využiť lacnejšie a v mnohých prípadoch aj kvalitnejšie dovolenky s odletom zo zahraničia, bez nutnosti tráviť hodiny za volantom,a ďalšie hodiny blúdením medzi terminálmi a parkovisku v neznámom mieste. Dopravíme Vás kamkoľvek podľa Vášho výberu pohodlným klimatizovaným automobilom či mikrobusom za bezkonkurenčné ceny.

let

2. Právo obsadiť voľné miesta

Pri vyplnení objednávkového formulára, sa Vám zobrazia približná cena. V prípade, že zvolíte odchod z autobusovej zastávky Hlavná stanica, je táto cena konečná. Ak si však budete priať, aby sme si Vás vyzdvihli na určité adrese, skutočná konečná cena sa môže ľahko líšiť. Po obdržaní objednávky sa s vami spojí kvalifikovaní pracovníci a cenu spresní! Ďalej sa tiež môže stať, že si kanceláriu vyhradí právo obsadiť prípadné voľné pracovné miesta ďalšími záujemcami.

3. Ľubovoľná kapacita

Premiestnenie dopravnými prostriedkami je tu len pre Vás, a preto sme pripravení vypočuť práve to Vaše priania. A nielen vypočuť, ale aj urobiť všetko pre jeho realizáciu, za pre Vás, čo najvýhodnejších podmienok. Práve preto u nás takmer nikdy nebudete počuť neuspokojivé odpovede typu „To nezaisťujeme“, „To nejde“, „Bohužiaľ“, a iné. Takmer nikdy, leda že by ste požadovali odvoz do Viedne traktorom, alebo dopravu skupiny 8 osôb do Álp raz Babet. Vo všetkých ostatných prípadoch pre Vás zabezpečíme dopravu vozidlom požadovanej veľkosti, aj triedy, či už za využitia vlastného vozového parku, alebo vozového parku našich ozkoušených a veľmi spoľahlivých partnerov. V prípade požiadaviek mimo cenník vám celkom určite radi vypracujeme cenovú ponuku v najkratšom možnom termíne, a obratom sa Vám ozveme. Stálym klientom sú poskytované vernostné zľavy. Všetky miesta na sedenie sú dodatočne poistená.

stanice

Doprava našimi luxusnými klimatizovanými vozy riadenými profesionálnymi vodičmi spríjemní Váš zážitok a dojmy z výletu. Výlety sú privátne akcie a zákazníkom je po celú dobu k dispozícii sprievodca.