Čas prehrabať sa v skrini

Dnes už žijeme v čase, kedy sa znova dostávame do chvíľ, kedy móda sa rovná nášmu pohodliu. Je tu tak neskutočne široká škála možností, že je celkom jednoduché „módne“ sa poobliekať. Je mnoho štýlov, vďaka ktorým vieme vyzerať elegantne ale pritom sa cítiť úplne komfortne.

modelka

Aktuálne nám radia žiarivé farby, prúžky, zvieracie vzory, ktoré krásne skombinujeme s kúskami aj z predošlého roku. Dnes už aj nohavicové kúsky v ženskom šatníku sú naozaj nutnosťou. Čím žiarivejšie farby, tým viac „IN“. Pre mňa úplne top, pretože zbožňujem partnerové svetríky. K tomu nejaké jednoduché legíny alebo krátke nohavice a ste v najnovšej móde. Čím väčší sveter alebo tričko, tým lepšie. Tak isto sa nám vrátili batikové veci. Môj názor je, že všetkého veľa škodí, preto milujem jeden výrazný kúsok a do kombinovať s niečim neutrálnym.

Tí šikovnejší práve prepočítavajú súradnice vyblednutých vecí, z ktorých si úplne jednoducho vytvoríte krásne módne kúsky. V tomto prípade by som naozaj neváhala a zašla aj do niektorého second- handu kde si nájdete mnoho materiálu na dotvorenie. Na internete nájdete veľa videí čo Vám v tom pomôžu.
Strapce? Samozrejme. Čím viac sa toho na Vás trasie -lemy rukávov či sukní, tým viac Vám vizážisti budú prikyvovať. Kov? Áno! Kúsky odevu vo farbách kovu alebo doplnky v týchto odleskoch sú veľmi príjemnou voľbou ktorá oživí aj Vaše každodenné oblečenie a sú naozaj dostupným kúskom. Neónové farby už nielen na volný čas ale kľudne ju primiešajte aj do elegantnejších kreácií.
 
-Zvieracie vzory
-Kovové odlesky
-Prúžky
-Strapce
-Žiarivé farby
-Háčkované kúsky
-Batika
 
modeling

To všetko sú veci s ktorými vo vhodnej kombinácii nemôžete spraviť krok vedľa.
Tých štýlov je momentálne tak veľa, že skoro nieje možné byť mimo najnovšieho štýlu. Pre mňa ale samozrejme ostáva neodmysliteľnou súčasťou hlavne pohodlie. Nech sa cítim dobre JA. Pretože ten najkrajší a najvzácnejší doplnok bude stále Váš úsmev na spokojnej tvári!