Cesta k novej dokonalosti

Máte neustále pribúdajúce preliačiny spôsobené či už zlým parkovaním alebo z nedbanlivosti okolitých ľudí, ktorí sa správajú ľahkovážne? Máte poškodené auto po krupobití? Sme špecialisti, ktorí sa zaoberajú opravou poškodených automobilov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti vo svojom obore nie len na Slovensku, ale aj po celej Európe či dokonca svete. Pri oprave preliačin na poškodenej karosérii používame špeciálnu techniku PDR, ktorá šetrne odstráni toto poškodenie bez potreby lakovania karosérie. Úžasné je, že výsledok stojí za to! Budete očarení, aký výsledok táto technika zabezpečí! Po ošetrení auta nie je vidieť žiadne znaky po oprave. Rozhodne môžeme zaručiť výsledok, ktorý automobil vráti do vizuálu auta pred jeho poškodením. Poskytujeme doživotnú záruku po oprave karosérie automobilu technikou PDR, nakoľko sme si vedomí toho, čo automobil pre mobilného človeka znamená a zároveň chceme vyzdvihnúť kvalitu našich poskytovaných služieb.

Nalakované auto

Technika PDR je na svete veľmi populárna už dlhšiu dobu. Avšak na našom trhu ide o novinku a už má svojich nadšencov. Naši klienti oceňujú minimalizáciu nákladov na opravu. Oprava zabezpečí zachovanie pôvodného laku na karosérii vozidla a dobrou správou je, že sa nemení jeho zostatková cena. PDR techniku akceptujú či dokonca preferujú poisťovne, fabriky, servisy a predajne áut. Zaujíma vás, ako táto technika PCR prebieha? Prvá možnosť opravy karosérie sa realizuje z vnútornej časti vytlačením preliačiny za pomoci špeciálnych pomôcok určených na karosériu.

Dokonalá karoséria auta

Druhá možnosť spočíva v opravovaní preliačin na aute spôsobom vyťahovania preliačin z vonkajšej strany. Ide o metódu, ktorá sa používa väčšinou v prípade, že sa preliačiny nachádzajú na miestach, ktoré nie sú ľahko prístupné. Preliačina sa opravuje nalepením špeciálneho hríbika a poškodenie sa následne opravuje ťahom. Na záver sa chceme priblížiť k dokonalosti a jemným doklepaním sa opravia i tie najmenšie preliačiny. Najväčšou pýchou prvotriednosti tejto techniky je PDR lampa, ktorá odkryje aj tie najmenšie preliačiny spôsobené krupobitím. Nemajte obavy a rozhodne nám dôverujte. My sa o vášho tátoša postaráme!