Dokonalé uvoľnenie tela s tantrickou masážou

Nielen vo svete, ale aj u nás na Slovensku sa môžeme stretnúť s najrôznejšími masážami, ktoré na nás čakajú v masérskych salónoch. Každý z nich sa pritom môže orientovať na úplne inú techniku. Každá z masáží má svoje špecifické postupy, v konečnom dôsledku ale od každej z nich očakávame, že nám prinesie príjemný relax, telesné alebo psychické uvoľnenie a v niektorých prípadoch rehabilitáciu.

V tomto článku sa zameriame konkrétne na typ masáží, ktoré ľudia vo veľkej miere navštevujú za účelom relaxu, ale aj doslova vzrušujúcich pôžitkov. Práve tieto očakávania im splní tantricka masaz.

Masážne pomôcky

Áno, jej charakter je skôr príjemný, relaxačný a erotický, čo ale neznamená, že by nevedela priniesť takisto zdraviu prospešné účinky. Účinne sa s ňou napríklad reguluje krvný tlak, je prevenciou pred vysokým krvným tlakom a infarktom, pred rakovinou prostaty, erektilnou dysfunkciou či nízkym libidom.

Ľudia ju však navštevujú aj z dôvodu zvedavosti, atraktívneho pôžitku, ale aj za účelom uvoľnenia nahromadeného napätia.

S tantra masážou sa najúčinnejšie uvoľňuje sexuálne napätie. Respektíve bloky, ktorých príčinou je zadržiavaná sexuálna energia. Nevravíme pritom samozrejme o pohlavnom styku s personálnom, ale o senzuálnych dotykoch, ktoré budú liečiť vaše celé telo.

Súčasťou masáže je nahota a dotyky, čo sa budú citlivo aj intenzívne venovať najhlavnejším bodom tela a, a to vrátane intímnych partií, v prípade mužov ide o tzv. masáž lingamu a v prípade žien joni.

Modelka, erotika

Cieľom je priniesť najlepší telesný pôžitok a najefektívnejšie uvoľnenie tela a do toho sa pracuje so sexuálnou energiou, ktorá tomuto výsledku výrazne dopomáha. Prichádza pri tom aj k sexuálnemu uvoľneniu, čo sa môže prejaviť ejakuláciou, resp. orgazmom. V takomto prípade je ideálne, ak sa dostaví v závere týchto postupov. Masáž reguluje svoju intenzitu, aby k orgazmu neprišlo okamžite.

Posted in Nezařazené