Energetický certifikát

Čo to vlastne je energetický certifikát budovy? Pre laikov v danej oblasti je vhodným vysvetlením informovanie o tom, že ide o dokument, ktorý sa zameriava na predpokladanú spotrebu energií za určité obdobie. Tento dokument je potrebný a požadovaný pri novostavbách či rekonštrukciách bytov alebo domov. Ak ste vlastníkom nehnuteľností a rozhodnete sa ich predať alebo prenajať, aj tu platí, že sa nevyhnete potrebe vyhotovenia energetického certifikátu. Ak sa chcete k požadovanému dokumentu dopracovať jednoduchou a rýchlu formou, neváhajte nás kontaktovať. Vystavujeme energetické certifikáte pre bytové jednotky, ktoré sú dôležité pri kolaudácii vašich bytových priestorov.

energetický certifikát

Energetický certifikát budovy Certifikaciabudovy vám vydáme s platnosťou na desať rokov od vyhotovenia s podmienkou, že sa na danom území nebude vykonávať závažnejšia zmena v podobe rekonštrukcie vo väčšom rozsahu. Energetický certifikát vám doručíme v papierovej aj v elektronickej forme.

Na základe charakteru stavby vieme vypočítať a uviesť predpokladanú spotrebu energie, kde zohľadníme množstvo faktorov, aby sme sa dopracovali k určitým údajom, ktoré sa uvádzajú v tomto dokumente. Na základe výpočtov sa daná budova zaradí do jednej z viacerých kategórií. Energetický certifikát je potrebný nielen pre byty a domy, ale aj pre verejné priestranstvá, kde patria administratívne budovy, školy, nemocnice, reštaurácie a podobne.

novostavba pred kolaudáciou

Ako sa dopracovať k tomuto potrebnému tlačivu? Postačí vám pripojenie na internet a počítač. Online formou vyplníte objednávku, na základe ktorej vás budeme kontaktovať. Následne sa dohodneme na spolupráci, ujasníme si podmienky a po dodaní príslušných údajov a dokumentov vám vypracujeme energetický certifikát. Ak ešte stále váhate, pozrite si ohlasy našich spokojných klientov, ktoré vypovedajú za všetko. Našu prácu odvádzame kvalitne s plným nasadením a to pod vedením profesionálnych pracovníkov v danej sfére.