Festivalové módne typy

Určite sa tešíte na leto a festivalovú sezónu. Nielen pre ženy je to zábavné obdobie, kedy môžu povoliť uzdu svojej fantázií a vyjadriť sa prostredníctvom módy. Ak sa chcete inšpirovať, spomenieme si najzaujímavejšie kúsky, ktoré sa na festivaloch objavujú.

koncert

  • Jedným z posledných trendov, ktorý skúste zakomponovať do outfitu, sú farebné zapletené vrkoče. Ak ste vlasový antitalent, zájdite radšej kaderníčke. Niektoré salóny sa na tento typ účesu špecializuje a môžu ponúknuť rôzne druhy príčeskov vo všetkých farbách aj dĺžkach. V tomto prípade platí čím dlhšie a farebnejšie, tým lepšie. Zaujímavým doplnkom je aplikácia trblietok na vlasovú cestičku, čím podčiarknete tento vlasový trend. Pokiaľ nemáte odvahu alebo čas, je možné vykúzliť menej extravagantný účes aj doma. Stačí na zapletené vrkôčiky aplikovať gélovú alebo kriedovú farbu na vlasy.
  • Zaujímavým trendom je návrat ku kvetovaným vzorom, čelenkám, okrúhlym okuliarom a rozšíreným nohaviciam. V minulosti bol označovaný ako hippie trend. Určité črty tohto spôsobu života sa pretransformovali aj do módy, najmä na festivalové podujatia. Dovolené je zmiešať, farby, vzory, veľmi vítané sú kvety, či už na oblečení alebo vo vlasoch.
  • Určite viete, že na podobných miestach môžete stretnúť rôzne štýly, jedným celkom zaujímavým je obľúbený kovbojský. Aj ak sa nechystáte vrátiť na divoký západ, nič nepokazíte ak si k pohodlným rifľovým krátkym nohaviciam obujete kozačky, pridáte zaujímavý opasok a pridáte klobúk v podobnom štýle. Taktiež sa hodia aj k dlhým voľnejším šatám.

kytara

  • Romantickým trendom, ktorý je použiteľný aj na každodenné nosenie, nielen na to festivalové je štrikované a háčkované oblečenie. Topy, šaty ale aj nohavice, sukne či overaly sú súčasným trendom, vhodným čiastočne aj všedný deň. Taktiež už sú dostupné aj háčkované plavky. Môžete zvoliť celý outfit ladiaci dokonca s háčkovanou kabelkou alebo ho oživiť topom a pridať farebnú tuniku.
  • Ak ste fanúšikom rifľoviny, pri vymýšľaní oblečenia máte voľnú ruku. Šaty alebo overal doplňte nízkymi čižmami a klobúkom. Pre menej extravagantné typy zvoľte rifľové nohavice s previazanou košeľou a budete neprehliadnuteľná.

Posted in Nezařazené