Krása bez chémie

Každej z nás sa preto občas hodí pár rád a tipov, ako svoju tvár vylepšiť veľmi jednoducho bez toho, aby sme chodili na botox či iné chemické procedúry.

 dívka a květy

1. Dostatok spánku

Každá žena vie, že dostatok spánku je pre pleť a pre naše telo naozaj to najdôležitejšie. Ak sa chceme vyhnúť kruhom pod očami, určite by sme nemali zbytočne ponocovať, pokiaľ to nie je skutočne nevyhnutné. Na čo ponocovať, keď môžete prácu spraviť aj cez deň? Aj odborníci odporúčajú, aby ste radšej vstali skôr, ako pracovali dlho do noci. Je to však diskutabilné vzhľadom na to, že nie každý z nás je nočná sova a nie každý z nás je ranné vtáča, no nie? Ak napriek tomu máte kruhy pod očami, určite skúste nakrájať surové zemiaky a položte si ich na oči.

 

2. Pite veľa vody

Hydratovať, hydratovať, hydratovať. To by malo byť vaše motto a heslo. Práve toto je pre každú ženu kľúčové. Samozrejmosťou je piť veľa čistej vody. Sladené nápoje vám veľmi ku šťastiu nepomôžu. Ak však potrebujete sladiť, zvoľte radšej med, predsa len, je to prírodné sladidlo. Aj namiesto kávy zvoľte radšej zelený čaj, ktorý uvoľňuje kofeín postupne. Budete mať dosť veľa energie aj bez toho.

 

3. Používajte krémy

Či je zima, alebo je vonku horúco. Nikdy neopúšťajte dom bez toho, aby ste použili krém. V lete si dajte záležať na opaľovacom kréme s potrebným faktorom a v zime hydratačný. Dajte si však pozor na to, aby ste používali krémy, ktoré neobsahujú vodu ani olej. Nechcete predsa vašu pleť vystaviť niečomu, čo by jej mohlo uškodiť. V lete sú to slnečné lúče a v zime zase chlad, ktorý môže vašu pleť vážne poškodiť.

 krása blondýnky

V každom prípade verte tomu, že vaša pleť bude skutočne perfektná, keď jej budete venovať pozornosť. Nepotrebujete super krycí make-up. Potrebujete len vôľu a vieru. Hneď budete vedieť, že je všetko v poriadku. Okrem toho, prirodzenosť je predsa najviac, no nie?


Posted in Nezařazené