Krém proti vráskam v akomkoľvek veku

Starostlivosť o pleť by mala byť samozrejmosťou pre každú ženu. Naša pleť je predsa každý deň vystavovaná nie príjemným podmienkam. Ak chceme, aby bola naša pleť hydratovaná a svieža, nemali by sme zabúdať na každodenné používanie krémov. Existujú denné a nočné krémy, ako už podľa ich názvu, používame ráno a večer pred spaním. Postarajú sa o našu pleť a dodajú jej potrebné vitamíny. Poznáme aj takzvané SPF krémy, ktoré chránia našu pokožku pred škodlivým slnečným žiarením.

krém v nádobách

Samostatnou kategóriou medzi krémami tvoria krémy proti vráskam. Ako už vyplýva z ich názvu, pomáhajú nám bojovať proti starnutiu našej pleti. Starnutie je pre naše telo prirodzené, avšak efekty, ktoré sa pri ňom dostavujú, sa nevyhnú ani našej pleti. Starnutie však neznamená, že nemôžete byť stále mladá a krásna! V našej ponuke nájdete krémy pre rôzne vekové kategórie – 40+, 50+ alebo 60+. Pri správnom používaní týchto krémov teda aj naozaj v pokročilom veku môžete vyzerať sviežo a nejaviť obrovské známky starnutia. Krémy proti vráskam sú teda najlepšou prevenciou pred samotným starnutím. Ich pravidelné používanie bude napomáhať vypnutiu vašej pleti, a tak vyhladeniu vašich vrások.

V našej ponuke nájdete aj krémy proti starnutiu obohatené o konopný olej. Vitamíny a kyseliny, ktoré obsahuje napomôžu mladistvému vzhľadu vašej pleti. Zároveň vašu pleť hĺbkovo hydratuje, takže už viac nebudete trpieť suchou pokožkou.

každodenná starostlivosť o pleť

Starostlivosť o pleť sa však neskladá iba z prípravkou, ktoré každodenne používa. Základom krásnej, zdravej pleti, ktorá má mladistvý vzhľad, je zdravá životospráva. Správne stravovanie, vďaka ktorému získa vaše telo všetky potrebné živiny je veľmi dôležité. Každý deň by ste mali zjesť nejakú čerstvú zeleninu a ovocie. Nemali by ste taktiež zabúdať na pravidelný pohyb, pretože ako sa hovorí:,,V zdravom tele zdravý duch!“