Moderne zariadený domov

Dnes si každý dáva záležať na tom aby návšteva mala dobrý dojem z ich domova. Chcú aby sa o ich domove hovorilo len v dobrom.  Každý chce mať domov ako z posledného katalógu, plného moderných prvkov, ktoré neplnia len dizajnovú funkciu ale sú aj praktické.

kcuhyněš

Ak na vás prišla chvíľka, kedy túžite po zmene, či už väčšej alebo menšej, prečítajte si čo je v dnešných domovoch ozaj trendy.
1.       Ak chcete veľkú zmenu, zmeňte najprv svoju kuchyňu, ktorá už toho má za sebou veľa. V kuchyni človek trávi najviac času, preto je dôležité ju zariadiť tak aby sa vám páčila. Dnes sú veľmi moderné čo najširšie skrinky, ktoré sa otvárajú a zatvárajú skoro samé. Taktiež sú v móde farebné pracovné dosky, dokonca aj zo skla, ktoré upútajú pozornosť hostí okamžite. Zaobstarajte si aj tabuľu, podobnú tej v škole. Môžete na ňu nakresliť rôzne obrázky, či písať zoznamy čo treba kúpiť alebo zoznam povinností vašich detí. Je to typickým príkladom predmetu, ktorý má dizajnový ale aj praktický efekt.

2.       Malé zmeny sú tiež zmeny. Ak nemáte dostatok financií no chcete niečo vo svojom dome zmeniť, zmeňte maličkosti. Hitom sú veľké vankúše s rôznymi potlačami v podobe značkových lodičiek, kabeliek, či drahých parfumov. Dajte ich všade kde sa dá, na gauč do obývačky, do predsiene na lavičku a samozrejme do každej spálne ako módny doplnok.

interiér

3.       Zrkadlá a svetielka jednoducho patria k sebe. V prípade, že máte radi zrkadlá a nevadí vám neustále ich leštiť, zadovážte si ich čo najviac a do každej miestnosti. Zrkadlá, ktoré sú v spálňach alebo v kúpeľni, obklopte svetlami. V kúpeľni sa hodia okolo zrkadla bodové svetlá, ktoré sú vstavané, avšak do izieb si dajte kľudne klasické vianočné svetlá. Každé zrkadlo ovešajte vianočnými svetielkami a vaša izba bude vyzerať oveľa krajšie. Svetielka môžete využiť aj na výzdobu postele, obtočte ich na miestach kde sa to dá a nahradia vám lampu pri posteli.

Posted in Nezařazené