Módny hit, ktorý by mala mať každá žena v šatníku

Rolák bol známy už v generáciách pred nami. Nosievali ho naše mamy, babky. Pomaly sa vkradol aj do našej generácie, hoci jeho nosenie spočiatku dámy veľmi nepraktizovali. V posledných dvoch-troch rokoch sa však stal opäť veľmi populárnym, a preto by ho mala mať každá žena vo svojom šatníku.
Jeho veľkou výhodou je, že sa dá kombinovať s ležérnym, ale aj oficiálnym outfitom. Navyše je veľmi praktický a vhodný práve do chladných dní. Teraz si však povieme, ako ho nosiť.ženský šatník.jpg
Je super ak svojej kreativite nekladiete medze ani v kombinovaní jednotlivých kúskov oblečenia. Ako prvé dávame do pozornosti svete s rolákom a bielou košeľou. Takýto outfit pôsobí „inteligentne“, no ak si k nemu dáte botasky, nič sa nestane. Je to veľmi jednoduchý outfit, ktorý je super v tom, že je univerzálny a Vy budete v teple.
Druhým spôsobom, ako vyzerať šik, je nosenie roláka so sukňou. Pre niekoho možno nepredstaviteľné, pre iných skvelý nápad. Kto obľubuje sukne a nechce sa ich vzdať ani v zime, je rolák skvelým pomocníkom. Sukňa a rolák by však mali mať rovnakú dĺžku, aby outfit nepôsobil nepremyslene.ženský rolák.jpg
A čo tak rolák a čižmy? Ku rolákom sa najviac hodia vysoké čižmy – najlepšie nad kolená. S opätkom alebo bez. Výber je už na Vás. Ak takýto outfit doplníte ešte o výraznejšie náušnice alebo náhrdelník, budete vyzerať naozaj elegantne.
Ak ste ale obľúbenkyňou šiat a neviete si ich odoprieť ani v zime, vyskúšajte šaty s rolákom. Maxi šaty, ktoré si v šatníku našli miesto, sa dajú aj v zime doplniť o takýto kúsok s rolákom. Už je len na Vás či pod šaty zvolíte silonky alebo legíny.
Na záver by sme chceli podotknúť, že rolák môžete nájsť buď v slim verzii alebo v spomínanej oversize verzii. Obidva druhy rolákov sa dajú perfektne kombinovať s inými kúskami oblečenia. Netreba sa však báť, skúšať rôzne kombinácie. Jednoducho experimentovať!