Na krásu tabletkami

Či už na sociálnych sieťach ale aj v reálnom živote, denne stretávame dievčatá a ženy, ktoré sú zmaľované podľa rôznych tutoriálov. Výbava na nalíčenie pozostáva z niekoľkých typov make-upu, rozjasňovačov či BB krémov. Čo ale tak začať priamo od pleti? Tak sa zdá, že umelej kráse pomaly odzvonilo. Viaceré modelky či známe osobnosti sa začali na verejnosti objavovať v prirodzenej kráse. Práve svieža tvár a zdravé, dlhé vlasy si každý muž všimne skôr ako 3D mihalnice. O svoje prednosti sa však treba starať. Najlepšie urobíte keď vymeníte všetky prípravky s chemickým zložením a nahradíte ho prírodnou kozmetikou. Určite ste už počuli, že vonkajšiu krásu treba vyživovať zvnútra. Ktoré prípravky na vlasy a pleť na vnútorne užívanie sú naozaj účinne?

blondýna
 
Kolagén                                  O tom, že kolagén má pre naše bunky zázračne účinky sú napísané rôzne články. Stačí si prečítať recenzie od používateľov a hneď sa pre jedno balenie rozhodnete. Rôzne druhy kolagénu zoženiete v lekárni za pár Eur. Veľkým hitom na instagrame najmä medzi známymi osobnosťami je Incacolagen. 100 percentný prírodný produkt, ktorý ma blahodarné účinky na celé naše telo. Kolagén užívate buď vo forme tabliet alebo ako prášok rozpustený vo vode.

bruneta
 
 
Hairbust                                 Prípravok určený pre vašu krásnu a dlhú hrivu. Jeho hlavným účelom je nárast vlasov za skutočne rýchly čas. Ide o tabletky, ktoré sa užívajú vnútorne. V ponuke sú tiež želatínové vitamíny, ktoré dodávajú živiny a vlásky budú tak lesklé a nemusíte sa báť rozštiepených končekov. Na internete nájdete množstvo fotografií dosvedčujúcich účinnosť tohto lieku. Pre ešte rýchlejší rast sú v ponuke šampóny a kondicionér, ktoré zosilňujú účinok vitamínov.
 
V lekárni zoženiete aj ďalšie výrobky pre vašu krásu. Do tejto kategórie spadajú aj nechty, ktoré chce mať každá žena pevné a dlhé. Na výber máte dnes veľké množstvo vitamínov na podporu ženskej krásy.