Nebojte sa prekvapiť netradične

Po čom ženy túžia nevedia ani ony samy, ale od mužov čakajú, že im to splnia. Že ste sa trocha stratili? Nevadí, isté je, že okrem dokonalého partnera a svojej postavy snívajú aj o iných, prostejších a bežnejších veciach, ktoré sú pre ne údajne „nevyhnutné“. Partner, ktorý chce urobiť radosť žene, musí splniť jedno z týchto jej želaní.

obličej

Kútik krásy chce mať každá žena
Máme to jednoducho v sebe: už od mala si skúšame mamine lodičky, potajomky sa líčime jej tieňmi a rúžmi, a pritom sa olievame drahými parfémami mysliac si, že sme dospelé dámy. A ak to už naozaj príde, v dospelosti sa v nákupoch líčidiel a vôní doslova vyžívame. V obchodoch s týmto tovarom dokážeme stráviť aj hodiny a pôsobíme ako maskérka deti pri výbere hračiek. Rozhodovanie je ťažké, potrebujeme predsa aj nový rúž či iný odtieň očných tieňov, o drahšom parféme ani nehovoriac. Nakupovanie je pre nás radosť, a tak časom zisťujeme, že všetky tieto prípravky už niet kam položiť, a to by sme v tom rady mali poriadok. Každé ráno ich predsa používame a prehľadnosť je dôležitá, šetrí vzácny čas v rannom zhone. Riešenie je pritom také jednoduché: všetky vecičky si ukryjeme do toaletného stolíka, len keby tak nejaký bol poruke. Nenápadné nadhodenie pred partnerom by nemalo byť márne, ak mu na vás záleží, istotne tento váš signál zaregistruje.

obrázek

Všetky poklady nájdu svoje miesto
Toaletný stolík s veľkým zrkadlom, taký, ako si ho pamätáme ešte z čias, keď žili naše staré mamy, nie je prežitkom ani dnes. Možno s drobnými úpravami podľa módnych trendov, ale stále je to ten istý kúsok nábytku, ktorý ocení každá žena. Mnoho odkladacieho priestoru, kam sa zmestia všetky vaše poklady a zrkadlo, ktoré je nevyhnutné pre náš dokonalý každodenný make up. Jedinou starosťou bude vybrať taký, aby zapadol do štýlu zariadenia, ktorý máte doma a nájsť mu aj vhodné miesto. V prípade, že si muž netrúfne na výber sám, bude lepšie, ak sa žena predsa len rozhodne sama.