Niekoľko dôvodov, pre ktoré sa hliníkové okná stanú vašou jednotkou.

Otvorené priestory, vzdušnosť, presvetlenie, nádherné výhľady. Týmito trendami sa riadia mnohí interiéroví dizajnéri súčasnosti. Mať dom s veľkou terasou a oknami, s ktorým máte výhľad ako v kine, to je sen mnohých z nás. Teraz sa však všetky vaše sny podobného charakteru môžu stať aj skutočnosťou. A to vďaka hliníkovým oknám od LMmont – stavebno-obchodnej spoločnosti. Hliníkové okná LMmont sú výnimočné okrem iného aj tým, že spĺňajú tie najvyššie štandardy. Ich hliníkové systémy sú certifikované a z ponuky si môžete vybrať z veľkého množstva riešení, ktoré vás určite nesklamú. Vyznačujú sa odolnosťou proti požiaru, dymu alebo aj vlámaniu.

OknaHlinikHliníkové okná vo všeobecnosti bývajú dobrou voľbou. Keďže na rozdiel od okien plastových je ich prednosťou vyššia odolnosť a tým pádom aj životnosť. Preto sa hliníkové rámy hodia práve na konštrukciu veľkých okenných realizácií. Hliníkové okná vám ponúkajú široké možnosti, ako dosiahnuť dizajn vášho domu, po ktorom ste vždy túžili. Hliník je veľmi variabilný, hodí sa na konštrukciu rôznych dizajnov okien a zároveň aj veľkostí. Unesie aj ťažké trojsklené varianty okien. Okná od stropu až po podlahu nie sú vôbec nereálne. A čo tak presklená lodžia alebo krytá terasa?

HlinikoveOkna

Skúste to pomocou hliníkových konštrukcií. Hliníkové okná sú taktiež nenáročné na údržbu. Čo sa týka rámov, stačí pretrieť handričkou a prípravkom, ktorý nie je príliš agresívny. Sklá ošetrujete rovnako, ako u všetkých ostatných typov okien. Hliníkové okná šetria váš čas a aj peňaženku. To, čo do nich na začiatku investujete, sa vám po rokoch viacnásobne vráti, keďže tieto okná vám vydržia aj niekoľko ďalších generácií. Plastové a drevené okná majú tiež svoje výhody, ale aj mnoho nevýhod. Preto stavte na trvácnosť a pri voľbe materiálu pre vaše nové okná voľte jednoznačne hliník.