Nintendo oznamuje množstvo nových hier pre konzolu Switch

Jeden z analytikov uviedol, že navrhuje, aby Nintendo mohlo mať silný rok dopredu po tom, čo v roku 2018 vyšlo pomerne málo titulov.
Nintendo tiež odhalila bezdrôtové ovládače založené na dizajne tých, ktoré boli vyrobené pre Nintendo Entertainment System (NES) v roku 1980. Tie budú k dispozícii výhradne členom služby digitálneho predplatenia, Switch Online.
Táto služba umožní používateľom hrať online s priateľmi a získať prístup k niektorým starším titulom Nintendo. Otvára sa 19. septembra.
Poplatky za prístup k službe Switch Online začínajú za 3,99 libry alebo 3,99 dolárov za jeden mesiac, pričom celý rok stojí 17,99 libier alebo 19,99 dolárov.
Niektoré z najvýznamnejších, novo ohlásených hier, ktoré prichádzajú na Switch, sú:

konzole

·         Final Fantasy VII, IX, X, X-2, XII: Vek Zodiac a XV Pocket Edition HD
·         Yoshiho remeselnícky svet
·         Luigis Mansion 3 (pracovný názov)
·         Prechody zvierat
·         Super Mario Bros U Deluxe
·         Katamari Damacy Reroll
·         Stolové herné tituly vrátane Pandemic, Carcassonne a Settlers of Catan
 
A postava z Animal Crossing, užitočná tajomníčka Isabelle, bude čoskoro predstavovať Super Smash Bros – Nintendo je skákací beat-em.
Nakoniec sa prvýkrát predstavil rad hardwarových zväzkov, ktoré obsahujú konzoly pre prepínače s dizajnom značkových hier.
Super konzoly s názvom Smash Bros a Pikachu sa budú predávať s hrajúcimi hrami.

Piers Harding-Rolls, hráčsky analytik spoločnosti IHS Markit, povedal: 2018 určite bolo o niečo pomalší, pokiaľ ide o hry s najvyšším výkonom na Switch.
Nintendo zrejme nasmeruje na platformu veľa zdrojov a pripravuje sa na silný rok 2019.

fantazie

Dodal, že Nintendo by sa tiež tešil na úspešné vianočné obdobie, s Super Smash Bros a novo ohlásené balíky, ktoré sa majú uvoľniť pred koncom roka.
Switch Online bol dôležitý na to, aby ste sa dostali do poriadku, povedal pán Harding-Rolls, pretože by ukázal, že spoločnosť Nintendo by mohla predplatiť dlhodobé investície zákazníkov do platformy prostredníctvom predplatného.