Prečo by ste mali začať cvičiť?


Naučíte sa disciplínu a seba organizáciu
Jedným s hlavným dôvodom je ten, že keď začnete cvičiť budete si musieť spraviť nejaký ten organizačný plán aby ste stíhali svoje denné aktivity spolu s vaším tréningom. To vám pomôže na budúcu seba realizáciu, a ak budete postupovať denne podľa vášho plánu získate tým disciplínu či už v práci alebo v škole. Premôžete tým aj svoju lenivosť a váš deň začne byť aktívnejší a pestrejší. Budete viac šťastnejší a spokojnejší so životom.

cvičení
 
Zvýšite si tým sebavedomie a schopnosť sa prekonávať
Trpíte nízkym sebavedomím, pretože si myslíte že ste menej hodnotný preto ako vyzeráte. Aktívnym cvičením tento problém z vášho života nadobro odstránite. Dosiahnete postavu po ktorej túžite a pomôže vám to získať partnera pokiaľ ste sami. Taktiež pokiaľ sa hanbíte byť spoločenský tak prítomnosťou ľudí v posilňovni môže byť tento váš problém tiež prekonaný. V posilňovni vydržte odcvičiť celý svoj tréning a nenechajte sa odradiť výhovorkami ako sú „mne sa nechce“ alebo „veď odcvičil som už dosť“. Dodržujte preto svoje zostavené tréningy aby ste si zachovali disciplínu.
 
Stanete sa pre niekoho vzorom alebo motiváciou
Tiež máte svojich idolov, svoje vzory ktoré sú vašou motiváciou a chceli by ste vyzerať ako oni. Teraz si predstavte že práve VY by ste sa stali vzorom pre niekoho iného. Nebol by to krásny pocit? Určite by vás to inšpirovalo pokračovať a tým pádom motivovať viac ľudí okolo seba. Boli by ste spoločenskí viacej žiadaný a uznávaný. Nedokazujte iným, dokážte sami sebe že nato máte a inšpirujte iných.
 
posilovna
 
Dosiahnete vysnívané telo
Áno, spomínali sme vysnívané telo už vyššie ale čo to v podstate znamená? Vyššiu imunitu voči chorobám pretože vaše telo by sa stalo viacej imúnne, žiadne zdravotné problémy s nadváhou a žiadne ďalšie výsmechy od ľudí pre ktorých ste často krát boli v depresiách. Nie je predsa nič dôležitejšie ako zdravie, a snažte sa robiť maximum preto, aby ste sa vo svojom tele cítili pohodlne.

Posted in Nezařazené