Prírodné odstraňovače make-upu

Moderný kozmetický priemysel je zameraný na povzbudenie spotrebiteľov k používaniu rôznych výrobkov založených na chemických zložkách, ktoré poskytujú radikálny a efektívnejší výsledok. Je prirodzené, že zdravé prírodné liečivá pre silu momentálneho účinku nie sú konkurentmi najpopulárnejších kozmetických prípravkov na starostlivosť o pokožku a vlasy. Prírodné zložky môžu trvať dlhšie, aby ukázali svoj účinok. Šance na vyhnutie sa alergiám (alebo iným bežným kožným problémom) sú však oveľa väčšie ako v prípade komplexných kozmetických prípravkov. Ľudia, ktorí sa starajú o svoju krásu, sa stále viac zaujímajú o hlavné ingrediencie, ktoré sa používajú pri výrobe odstraňovača make-upu. Produkty, ktoré môžete variť vo svojej vlastnej kuchyni, budú mať oveľa lepší prínos pre pokožku. Odstráňte stopy make-up pomocou niekoľkých základných prvkov, ktoré sú k dispozícii v takmer každej chladničke. Dodržiavajte základné princípy a úspech bude zaručený.

mléko

Naučte sa, ako si pripraviť prírodné prostriedky na odstránenie make-upu z oka pomocou niekoľkých jednoduchých a jednoduchých receptov. Jedinou podmienkou úspechu je dodržanie základných pokynov uvedených nižšie.

1.      Olivový olej. Jedná sa o jeden z najcennejších darov prírody, účinne sa stará o pokožku, vlasy a nechty. Avšak, olivový olej môže byť tiež použitý na čistenie pokožky  a makeupu. V tomto prípade stačí naniesť len pár kvapiek oleja na bavlnený tampón. Odstráňte očný tieň alebo riasenku týmto rastlinným olejom. Mimochodom, keď používate olivový olej na odstránenie make-upu z očí, môžete sa spoľahnúť na plnú výživu vašich rias.

mlíko

2.      Mlieko a jogurt. Mliečne výrobky majú tiež veľkú dôveru od výrobcov kozmetických výrobkov. Takmer všetky krémy a pleťové vody na tvár a telo sú obohatené mliekom, pretože táto zložka je bohatá na rôzne vitamíny a živiny. Ak chcete odstrániť zložitý a hustý make-up, jednoducho naneste niekoľko čajových lyžičiek mlieka alebo jogurtu na bavlnenú podložku a jemne si otrepte oči jemnými pohybmi. Ak používate základ a korektor, môžete túto techniku ​​použiť na očistenie celej tváre. Po opláchnutí tváre teplou vodou pocítite okamžitý upokojujúci účinok.

3.      Tvarohový syr. Ďalšou prírodnou zložkou, ktorá dokáže vyčistiť tvár pred škodlivými látkami, je tvaroh. Zanedbanie odstraňovania make-upu môže viesť k vážnemu poškodeniu vašej pokožky, takže nezabudnite uviesť nasledujúci jednoduchý rituál do dennej kozmetickej starostlivosti.

Posted in Nezařazené