Šperky, elegantné doplnky a pánsky imidž. Ide to k sebe?

Ak sa zameriame na tému šperky, väčšinou si vybavíme nežnejšie pohlavie a pomyslíme si, že daná téma, respektíve prvky sa dotýkajú predovšetkým ženského publika. Áno, prečo nie, avšak rovnako tieto prvky uvítajú aj páni a moderní muži, čo neberú svoj imidž na ľahkú váhu. Samozrejme v takom prípade je vhodné vyberať o niečo odlišný typ šperkov, a to napríklad z ponuky pánska strieborna retiazka https://gameon.sk/strieborne-sperky/retiazky/36-31. Rovnako je vhodné z hľadiska šperkov a pánskeho imidžu podoktknúť, že platí „menej je viac“. Teda vsadiť na elegantný a možno luxusnejší prvok, kedy by kvalita mala jednoznačne víťaziť nad množstvom.

Čierny klobúk

  • V takomto prípade majú dotyčné prvky potenciál pozitívnym smerom nakopnúť náš štýl správnym smerom a zvýrazniť ho. A to najmä vtedy, ak ich vieme správne zladiť s odevom.

Je ale pravda, že toto pravidlo má svoje zaužívané hodnoty a príťažlivý efekt, ale na druhej strane možno niektorí moderní muži uprednostňujú väčšiu pestrosť a hľadajú niečo viac extravagantné. Samozrejme aj v takom prípade existuje cesta zvoliť ľubovoľné šperky alebo doplnky a skombinovať ich podľa vlastného potešenia.

Mladý muž, model, elegantný imidž

Ak ale berieme do úvahy prirodzene štýlový imidž, najčastejšie je to ale zalatý alebo strieborný náramok, rozhodne nič nepokazíme ani zmienenou striebornou retiazkou či hodinkami. Samozrejme treba však vedieť vyberať a uprednostniť len niektorý alebo pár týchto prvkov (je to však na každom zvlášť).

  • Je zaujímavé napríklad poukázať na to, že v dnešnej dobe chytrých mobilov aj naďalej veľa pánov nosí na svojom zápästí klasické elegantné hodinky. Je však zrejmé, že ide viac menej o imidž, teda skôr o estetickú stránku, než tú funkčnú, kedy by nám informáciu o čase poskytol inak aj mobil.

Mužská ruka, hodinky, štýl

Pri výbere prvkov spomenutých vyššie je jedným z najhlavnejších faktorov záujmu a kvalitu to, z akých kovov sú vyrobené. Ak chceme dosiahnuť elegantný a povedzme priamo, že luxusnejší efekt, vždy je vhodné vsadiť na kvalitné materiály ako zlato alebo striebro.

Posted in Nezařazené