Spestrime si život novým typom osvetlenia

Je tu nová možnosť, ako usporiadať ten správny večierok. A nielen to. Reč bude o novej forme osvetlenia, ktorá dokonale rozžiari našu miestnosť a to nápaditým štýlom. Zrejme ste si stihli všimnúť, že dnešné typy osvetlenia už majú modernejšiu podobu, no dôležitá je ich vnútorná dióda typu led, ktorá ako vieme, pri rozžiarení a osvetľovaní spotrebováva málo elektrickej energie, čo určite mnohí z nás ocenili. Táto dióda je hlavným bodom i produktu, ktorému sa chcem venovať bližšie a v prípade záujmu stačí kliknúť na odkaz:

bar

https://www.ledprodukt.sk/20-rgb-led-pasiky-5m

O akom produkte je vlastne reč?
Pokiaľ nám to je zatiaľ nejasné, trochu Vám ho priblížim. Ide o pásik s dĺžkou päť metrov, ktorý je bezpečne zabalený v kotúčovom obale. Ale nejedná sa len tak o hocijaký pásik! Tieto spomínané päť metrové pásiky disponujú diódami Led/ Light emitting diode/. Ide o vyššie spomenutú novú technológiu, ktorá šetrí elektrickou energiou a svojou popularitou vyradila z trhu osvetlenie typu halogénových žiaroviek. Pásik dlhý päť metrov je rozdelený na 10 centimetrové časti.

Týmito časťami následne môžeme polepiť priestrory v našom byte, časti sú samolepiace. A pamätajme, že každá z nich disponuje led diódami, teda po napojení do elektrického prúdu začnú tieto časti vyžarovať krásne osvetlenie, vhodné na večierok, oslavu, reklamnú výzdobu, schody, interiér auta, skrátka týmto nápaditým osvetlením si môžete vyzdobiť všetko, čo uznáte sami za vhodné.

výstava

• Pojem nápadité nespomínam len tak náhodou, práve tieto pásiky disponujú technológiou RGB, teda máme možnosť pomocou diaľkové ovládanie meniť typy farby a to: červenú, zelenú a modrú. Okrem tejto skvelej funkcie môžeme meniť intenzitu svetla a dokonca i meniť jeho rýchlosť. Skrátka môžeme sa pohrať s mnohými efektmi, pričom tieto farby vykúzlia skvelú atmosféru. Rozhodne sa nejedná o starý, monotónny, elektrinou plytvajúci typ osvetlenia, ako sme boli zvyknutí doteraz u halogénových žiaroviek. I na tomto produkte je vidno, akým tempom a pokrokovým smerom technológia postupuje.