tantrická masáž len u nás

Súčasťou každej tantrickej masáže https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ je aj masáž intímnych partií vášho tela. Chceli by ste zažiť tento neopakovateľný zážitok? Ja si myslím, že určite áno. Možno ste o takomto zážitku len doposiaľ snívali a priali si ho v tajných želaniach. Nemusíte sa viac obávať. V tantrickom salóne vám tento sen splní vaša tantrická masérka. Masérka prejde vašim celým telom a nevynechá ani intímne partie vášho tela. Keď sa dotkne týchto intímnych častí, zrazu prestanete rozmýšľať a zahodíte hanblivosť a ostýchavosť za seba. Začínate zažívať neopísateľné pocity a zisťujete, čo je to pravá tantrická masáž.

artistic-4889858_1920

Masérka sa vám začne naplno venovať a pomáha vám predýchať tento úžasný moment, ktorý práve zažívate. Rozvádza energiu po celom vašom tele a napĺňa vás úžasným pocitom z nepoznaného. Predýchavate tento skvelý zážitok s pomocou hladenia vašej tantrickej masérky. Ak sa chcete s vašou tantrickou masérkou porozprávať, čo ste práve zažili, kľudne máte na to priestor a samozrejme môžete. Po masáži nasleduje očista tela. Keď skončíte kúpeľ, zavoláte samozrejme vašu masérku. S ňou sa kľudne môžete ešte porozprávať o tom, ako ste prežívali celú tantrickú masáž. Môžete si taktiež dohodnúť ďalšie stretnutie, aby ste tento úžasný a neopakovateľný zážitok mohli zažiť znovu a znovu. Možno si na tantrickú masáž zvyknete tak, že na ňu začnete chodiť pravidelne a stane sa z toho váš nový rituál. Samozrejme vo všetkej diskrétnosti. Nechcete, aby sa to dozvedela vaša rodina alebo blízky, takže návštevu tantrického masážneho salónu si nechajte len a len pre seba, aby z toho neboli neskôr reči alebo nebodaj aj rozpad vášho vzťahu s vašou manželkou alebo partnerkou.

boots-3849581_1920

To by ste za žiadnych okolností určite nechceli, tak sa tomu hneď vyvarujte. Tantrickú masáž si nechajte úplne pre seba a nechváľte sa tým ani vaším kamarátom alebo rodine.