Užívate HAK a už nemáte takú chuť?

Chceme sa chrániť. Užívame teda antikoncepciu vo forme tabletiek s hormónmi. To, čo s nami tieto hormóny narobia nám pomaly nikto s určitosťou nepovie, no keď si chceme byť na istom, tak nemáme veľmi na výber. Hoci žiadna antikoncepcia nie je stopercentná. To, pred čím nás nikto nevaroval, je pokles libida. Zrazu sa nám stane, že nemáme na sex už takú veľkú chuť ako predtým. Je to spôsobené sčasti tým, že antikoncepcia navodzuje umelými hormónmi stav podobný tehotenstvu, takže telo si myslí, že je tehotné. No nie je. Ale s tehotenstvom občas prichádza aj takáto sexuálna nechuť, pretože rozmnožovacia úloha sa splnila a organizmus dosiahol to, čo chcel. Oplodnenie. To je síce klamstvo, ale prináša to so sebou už spomínaný pokles libida.

man-2495355_1920

Ako sa s tým vyrovnať?

Zrazu môžete beztrestne a bez neželaných dôsledkov sexovať, no vám sa nechce. Všetko by ste dali za to, aby ste mali opäť takú chuť ako predtým. Veď vtedy ste sa hneď vrhali na svojho partnera alebo manžela a teraz vám nič nerobí, keď sexuálne abstinujete aj viac dní, či týždňov.

girl-3751129_1920

Má to nejaké východisko okrem vysadenie antikoncepcie?

Samozrejme. Vždy sa dá nájsť riešenie, keď človek chce. A týmto riešením je afrodiziakum pre zeny. Zvyšuje sexuálnu túžbu a prinavracia vašej sexualite ten správny smer. Navyše, pri užívaní tohto prírodného doplnku si môžete byť istá, že zažijete ešte lepší sex ako kedykoľvek predtým. Možno sa vám podarí dosiahnuť orgazmus, hoci predtým ste ho nikdy nemali. Také zázraky vykonáva toto liečivo na počkanie. Je to niečo ako modrá tabletka pre ženy a preto vyvoláva väčšie vzrušenie a viac rozkoše ako len pri obyčajnom sexe. Toto riešenie je ako splnenie vašich túžob pre bezstarostný sex, ktorý si zaslúžite. Človek nechce čeliť neželanému tehotenstvu, ale zároveň si chce užívať svoj sexuálny život bez toho, aby sa doňho musel nútiť.