Výhody mobilných domov

Aj vás láka predstava možnosti presunu domu z miesta na miesto? Vyberte si mobilný dom. Môžete ho umiestniť na pozemok v okolí čarokrásnej prírody, jazera a o ideálnu dovolenku aj celoročný pobyt máte postarané. V ponuke nájdete množstvo rôznych mobilných domov, ktoré sa vyznačujú rozdielnou rozlohou, riešením pôdorysu, vybavením. Na predaj sú určené jednopodlažné mobilné domy s terasou alebo bez terasy určené na celoročný pobyt, fungovanie, žitie. Predstavujú ideálne bývanie pre jednotlivcov aj pre rodiny s deťmi. Ak nechcete stavať a absolvovať všetky potrebné záležitosti, ktoré sa s výstavbou domu spájajú, ponúkame vám možnosť zakúpenia mobilného domu, ktorý vám prinesieme na vami stanovené miesto, zmontujeme a môžete sa pokojne nasťahovať a bývať vo vašom novom príbytku.

mobilný dom č.1

Mobilné domy Euro-mobilné domy vám ponúkajú rozsiahle možnosti vo výbere vášho nového obydlia. Pozorne si ich prezrite a zhodnoťte, ako vám vyhovujú po všetkých stránkach, z praktického aj estetického hľadiska. Ako zodpovedajú vašim predstavám o ideálnom bývaní. Ich cenové ohodnotenie predstavuje prístupnejšie riešenie v porovnaní s celkovými nákladmi na samotnú výstavbu domu. Okrem iného vám v tejto oblasti pri výbere vhodného mobilného domu pre vás, poskytneme odborné poradenstvo. Zodpovieme vám vaše otázky, vysvetlíme nejasnosti a poradíme pre váš konkrétny prípad.

mobilný dom č.2

Mobilné domy disponujú plastovými oknami, zateplenými dverami a komfortným základným vybavením. Vybavené sú centrálnym kúrením, ktoré umožňuje nastavenie vami požadovanej teploty. Mobilné domy s menšou rozlohou sú výbornou alternatívou k záhradnej chate. Umiestnite ich na vami zvolené miesto, kde sa cítite pohodlne, kde ste schopní oddychovať a nabíjať sa novou energiou, tráviť dovolenku a prázdniny. Na našich stránkach nájdete detailné informácie k jednotlivým mobilným domom s príslušnou foto a videodokumentáciou. Môžete navštíviť aj náš areál, kde nájdete jednotlivé mobilné domy fyzicky, aby ste si ich prezreli naživo, v skutočnosti a mohli sa rozhodnúť v súlade s vlastnými potrebami a požiadavkami.