Vymaľovávajte pre radosť

Ako sa najradšej zrelaxujete vy? Chodíte do prírody, na pivo s priateľmi, do kina, divadla, na umelecké výstavy? Alebo si radšej posedíte doma pri televízií či pri dobrej knihe a šálke dobrého čaju? A čo by ste povedali na to, keby ste si sadli doma za stôl, vytiahli farbičky, fixky, farebné perá a začali vymaľovávať ako o dušu?
Sú čím ďalej tým viac populárne – redukujú stres, perfektne nás zrelaxujú a dajú nám pocítiť prítomnosť daného okamihu. Omaľovávanky pre dospelých sú skutočnou vychytávkou doby a už dávno sa nepovažujú iba za obyčajné detské zábavy. Dnes ich už vyfarbujú všetci – dcéry, mamičky aj babičky.

pastelky.jpg

Samozrejme, že pre nás väčších sú také iné, komplikovanejšie a prispôsobené viac nášmu veku. Zamilovali ste si ich aj vy, alebo je toto prvý krát čo o niečom takomto počujete?
Tak ako všetko je dnes už aj v elektronickej podobe, možno mi nebudete veriť, ale aj vymaľovávať dnes môžete v telefóne alebo vo vašom tablete. Presne tak, aj na toto už existujú aplikácie, istý druh zábavy, alebo dá sa povedať, že aj hry. Ak teda radi vymaľovávate, ale nechce sa vám so sebou všade vláčiť veľkú knihu plnú obrázkov, ktorá je vo väčšine prípadov aj dosť ťažká a náročná na prenášanie z miesta na miesto a k tomu ešte aj veľa farbičiek, môžete si jednoducho stiahnuť aplikáciu a vyraziť na cesty.

omalovánky.jpg

Jednou z takýchto výborných a aj veľmi obľúbených aplikácií je napríklad Paint.ly. Je veľmi prehľadná, jednoduchá na používanie a čo je najlepšie – je zadarmo. Teda aspoň väčšina obrázkov, samozrejme, aj tu sa môžete, pokiaľ po tom veľmi túžite stav VIP členom a vyfarbovať aj veľmi prestížne, platené obrázky. Na vyfarbovanie si môžete zvoliť vlastný štýl, ale aj vlastné farby a vlastné obrázky. Môžete však vyfarbovať aj podľa čísel a tým akoby plniť ciele či levely. Nechajte teda farby kľudne doma a vyfarbujte kdekoľvek sa vydáte, pohodlne.