Zbavte sa dvojitej brady

Dvojitá brada nevyzerá pekne na žiadnej žene. Týmto problémom sa zapodievajú ženy mladšie, ale aj staršie, ženy s nadváhou, ale dvojitá brada trápi aj ženy, ktoré sú štíhle. Zbaviť sa tejto estetickej vady môže byť pritom celkom jednoduché.

žena

Dôvody vzniku dvojitej brady.
Ak poznáte dôvod viete ako na dvojitú bradu. Nech je dôvod akýkoľvek dá sa ho zbaviť.
Nadváha – hlavný a najčastejší dôvod vzniku tohto problému. Tuk sa ukladá nie len na stehnách, zadku, ale aj v brade. Pokiaľ nezmeníte spôsob životného štýlu môže vzniknúť aj trojitá brada.
Vek – vekom prichádza pokožka o elasticitu. Tým pokožka ovísa a ochabuje a začína sa formovať dvojitá brada. Vek síce nezastavíte, ale oddialiť prejavy starnutia na pokožke môžete.
Gény – ak netrpíte nadváhou, ani ste náhle neschudli a patríte k mladšej vekovej skupine problém dvojitej brady môže byť v génoch. Pokiaľ aj vaši rodičia, či starí rodičia majú dvojitú bradu zdedili ste to po nich.

Zatočte s dvojitou bradou.
Dvojitej brady sa môžete zbaviť cvičením Zhoďte zo svojej hmotnosti, zbavte sa nadbytočného tuku a aj vaša brada sa zmenší.
Ak je dôvodom dvojitej brady vek pleti chýba vlhkosť, vďaka ktorej je pokožka menej pružná, ochabnutá a ovisnutá. Zadovážte si kozmetické prípravky s obsahom kyseliny hyalurónovej. Práve táto zložka vašej pokožke chýba. Kyselina hyalurónová prenikne do pokožky, naviaže na seba vodu a zväčší svoj objem tisíc násobne. Zároveň podporí tvorbu kolagénu. Kolagén zvýši pružnosť pokožky – ovisnutá brada sa takto znova napne.

dívka

Cviky na bradu.
Vyplazujte jazyk – pár krát do dňa vyplazte poriadne jazyk. Ak to budete robiť správne budete cítiť napätie pod bradou – takto rozhýbete a posilníte svaly na brade.
Zakloňte hlavu – ľahnite si na posteľ tak, aby vám visela hlava dolu. Pomaly hlavu dvíhajte hore až k hrudi (dotknite sa bradou hrudi). V tejto polohe vydržte 5 až 8 sekúnd a dajte hlavu dole. Zopakujte cvik 10 krát. Precvičíte svaly na krku.
Lahnite si na posteľ, mierne zdvihnite hlavu a otočte ju doprava, potom doľava (najviac ako môžete) a položte hlavu na posteľ. Toto zopakujte 10 krát. Poriadne precvičíte svaly na krku a zároveň aj na brade.

Posted in Nezařazené