Zimné trendy

Už skončili časy kedy ste museli siahnuť po neforemných nohaviciach aby ste boli v teple alebo ste museli nosiť objemné kabáty. Móda je dnes dostupná pre každého a preto sme sa pozreli na aktuálne trendy.
Číslom jeden sú zvieracie motívy. Tieto motívy sa opäť vracajú na scénu. Na uliciach najviac uvidíte leopardie topánky a kabáty. Okrem toho sú veľmi rozšírené i hadie vzory najmä pytónové, a potom nájdeme vzory inšpirované zvieratami ako zebra, gepard. Sú v jemných verziáach ale i v bláznivých farebných.

zimní oblečení

Hnedá sa okrem toho stala túto sezónu novou čiernou. Využíva sa najmä štýl 70-tych rokov ktorý vidíme na módnych prehliadkach. Fendi predviedol béžové odtiene zatiaľ čo značka Chloe predviedla všetky odtiene hnedej farby.
Túto sezónu sú obľúbené i mini party šaty. Instagram je plný fotiek žien s mini šatami napriek tomu že už sa ochladilo. Letia najmä materiály ako satén, hodváb, zamat, kryštály, brokát a flitre. Okrem toho sú prepracované so zaujímavými šperkami.

Kožené topánky ste si isto všimli vo väčšej miere na uliciach. Nosia sa členkové čižmy ale i čižmy siahajúce až po kolená. Taktiež i tu vidno vplyv 70tych rokov.
Po letných strapcoch prišli kryštály ktoré sa vyskytujú na čižmách, svetroch, kabátoch a všade inde. Tieto kamienky pozdvihnú odev na luxusný a jedinečný kúsok. Viete s nimi dosiahnuť romantický ale i punkový kúsok.
Samozrejme ako každú zimu i túto je v móde vrstvenie. Či už navrstvíte kabát so šatami a svetrom a na vrch ešte dáte šál alebo navrstvíte šaty na nohavice, fantázii sa medze nekladú. Týmto viete ozvláštniť každý outfit.

svetr

Kárované vzory zažívajú renesanciu. Nosia sa na červenom koberci, nosia ich ženy v knižnici a nosia ich i mladé slečny. S károm viete vytvoriť elegantný outfit so svetrom ale i rockový štýl v prípade že tieto kúsky doplníte rockovými čižmami.
Skúste niečo z týchto trendov aplikovať do svojho šatníka a uvidíte ako budete žiariť.