Ste stratení v bludisku zákonov? Nechajte si poradiť.

Kto z nás sa už aspoň raz neocitol v určitej životnej situácii, kedy si povedal, že práve teraz by sa mu celkom hodil právnik. Nemusíme nutne riešiť iba spory typu rozvod, obžaloba a podobne. Pri rôznych iných úkonoch, ktoré vyžadujú znalosť právnych zákonov, je právnik či advokát vhodný „priateľ na telefóne“. Nie každý vo voľnom čase študujeme právo a povedzme si úprimne, vyznať sa v tom kvante rôznych zákonov je celkom umenie. Najmä, ak chceme záležitosť vyriešiť v náš prospech, znalosť právnych prešmyčiek celkom padne vhod. Taktiež napríklad pri podpise zmlúv, pri uzatváraní kontraktov, pri predávaní nehnuteľností, vždy treba mať každý úkon právne opatrený, aby sa do budúcnosti predišlo možným nezhodám a sporom. Právo akoby prinášalo poriadok do systému.

Pravo

Poskytovateľov právnych služieb je dnes už mnoho, je dôležité, aby ste si so svojím budúcim právnym zástupcom sadli. Právne služby Bratislava, podľa potreby aj celé Slovensko, to je advokátska kancelária LG Legal. O ich kvalite hovoria samotné recenzie. Právne služby Bratislava, budú vašou tajnou zbraňou pri akomkoľvek právnom úkone. Poskytujú svoje služby pri riešení otázok v oblasti obchodného, občianskeho, pracovného, rodinného práva, pri konkurzoch, GDPR a v oblasti nehnuteľností. Netreba zabudnúť ani na športové právo, odvetvie, ktoré je nemenej dôležité.

Zakony

LG Legal poskytuje právne poradenstvo, hlavne v oblasti basketbalu. Zastupuje športovcov pri vyjednávaní podmienok zmlúv so športovými klubmi, sponzormi, podieľa sa na príprave dokumentov pre kluby, zväzy a športovcov, zastupuje klientov pred rozhodcovskými súdmi alebo arbitrážnymi komisiami a pomáha tiež športovcom napríklad vymáhať pohľadávky vyplývajúce z neplnenia zmlúv zo strany klubov. Právne služby nielen v Bratislava a v ktoromkoľvek sektore nám vedia spoľahlivo kryť chrbát.